lv | en
1
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Par mums

 

Košas krāsas, teicama kvalitāte, ekoloģiski izejmateriāli!

 

Iedvesmu rodot mūsu bērnos, katrs EcoEmi apģērba modelis tiek rūpīgi pārdomāts – mums  svarīgi, lai apģērbs būtu ne tikai dizainiski skaists, bet arī dabīgs, elpojošs, viegli uzvelkams/novelkams, bez liekiem aizdares elementiem, tā lai bērns tajā justos ērti un varētu brīvi kustēties!

Mūsu apģērbi ir koši un krāsaini, bet viegli un ērti kopjami!  Apģērbu ražošanā  izmantojam  bioloģiski audzēto, sertificēto organisko kokvilnu, kā arī dažādus inovatīvos materiālus āra apģērbiem, piemēram, Softshell.

Mēs esam lepni, ka katrs EcoEmi apģērba modelis ir radīts Latvijā un ir prasmīgu, kvalificētu un pieredzes bagātu meistaru darbs! 

Mūsu apģērba svarīgākās īpašības ir augsta kvalitāte, komforts, lielisks dizains, funkcionalitāte un dzīvespriecīgas krāsas!

Visi apģērbi ir ražoti no ekoloģiskiem, dabai un mazulim draudzīgiem audumiem un ir ērti un viegli lietojami un kopjami!

EcoEmi produkti tiek izstrādāti un ražoti ar mīlestību un cieņu pret apkārtējo vidi un pasauli. Iedvesmu rodot mūsu bērnos, katrs EcoEmi apģērba modelis tiek rūpīgi pārdomāts – ikvienam tik svarīgi, lai apģērbs būtu ne tikai dizainiski skaists, bet arī dabīgs, elpojošs, neradītu alerģijas un būtu ērts un neierobežotu kustību brīvību!

 

 

Mazuļu apģērbu ražošanā galvenokārt  izmantojam  bioloģiski audzēto kokvilnu, visi audumi ir sertificēti un ir mazulim droši.

Organiskā kokvilna ir mīksta, izturīga un elastīga. Audzēta un ražota neizmantojot kaitīgās ķīmijas, kas nozīmē – tā ir maiga pret mazuļa jūtīgo ādu. Tīrās un dabiskās šķiedras ļauj mazuļa ādai elpot! Mēs atbalstam tīru un sakoptu vidi, jo tā ir vieta, kur dzīvojam ne tikai mēs, bet vieta, kur aug un spēlējas mūsu bērni! Izmantojot organisko kokvilnu,  atbalstām ilgtspējīgu lauksaimniecības praksi, samazinot  zemes piesārņošanu un paaugstinot mūsu veselības kvalitāti. Ik dienu bērni ir pakļauti ķīmisko vielu un kaitīgo toksīnu ietekmei. Bērni ir mūsu nākotne, bet dabiskā vide – viens no lielākajiem dārgumiem. Izdarot izvēli par labu ilgtspējīgai un ekoloģiskai praksei, mēs palīdzam attīstīt un veidot drošāku un veselāku pasauli!