lv | en
1
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Lietošanas noteikumi

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "EcoEmi", vienotais reģ.Nr. 43603061341, uzņēmuma juridiskā adrese Pērnavas 12-34, Jelgava, LV-3001, Latvija. (turpmāk tekstā - EcoEmi) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

Vispārīga informācija

Paldies, ka apmeklējat mūsu mājaslapu www.ecoemi.lv (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Zemāk minētā informācija ir sagatavota, lai Jums nodrošinātu patīkamu iepirkšanos EcoEmi apģērbu veikalā. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegadātos EcoEmi produktus, Jums jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Ja Jums radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties ar mums e-pastā ecoemi@ecoemi.lv. Tā kā ecoemi.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

Lietošana

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Jūs iesaistāties ar SIA “EcoEmi” (turpmāk tekstā „EcoEmi”, „mums” vai „mēs”). Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem.

Cenu politika

Eiro (EUR) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija EcoEmi interneta veikalā ir mainīgas. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

Krāsas

Mēs esam centušies pēc iespejas precīzāk attēlot mājaslapā piedāvāto produktu krāsas. Neskatoties uz to, krāsas, ko Jūs redzat būs atkarīgas arī no Jūsu datora monitora izšķirtspējas, tādēļ nevaram garantēt, ka Jūsu monitora attēlotās krāsas būs precīzas.

Pasūtīšana un apmaksa

Kad būsiet izvēlējies preces, kuras vēlaties nopirkt, un nospiedis „Apstiprināt pasūtījumu”, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Ja velaties veikt kādas izmaiņas Jūsu pasūtījumā, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu ecoemi@ecoemi.lv vai pa tālruni +371 25606131. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai PayPal pakalpojumus, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā, saņemot preci mūsu darbnīcā Rēzeknē, Brīvības iela 12 vai veikalā Luipop, Jelgavā, Pasta iela 18, vai ar norēķinu karti, saņemot preci veikalā Luipop, Jelgavā. Mēs nonododam kredītkartes vai cita maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot maksājuma apstrādi par pasūtītajām precēm kā noteikts likumā.

Piegādes veidi

Pasūtot preci, piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: - bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta mūsu veikalā “Luipop”, Jelgavā, Pasta iela 18, vai mūsu darbnīcā Rēzeknē, Brīvības 12 (parasti 1-4 darba dienu laikā, atkarībā no preces pieejamības veikalā/darbnīcā, pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemsiet ziņu e-pastā vai telefoniski par preces piejamību vai piegādes laiku veikalā/darbnīcā) - ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem (Omniva vai DPD) vai Latvijas Pasta nodaļās (parasti prece tiek piegādāta 2-4 darba dienu laikā, ja vien pie preces apraksta nav norādīts cits piegādes laiks) - komforta piegāde – kurjeru firma (DPD) piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē ((parasti prece tiek piegādāta 2-4 darba dienu laikā, ja vien pie preces apraksta nav norādīts cits piegādes laiks) - Lūdzam ņemt vērā, ka sestdienās, svētdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek izsūtīti un piegādāti. Laikā, kad notiek izpārdošana, piegādes laiks var būt ilgāks, 4-7 dienas. Pasūtījums tiks piegādāts uz adresi, kuru Jūs norādījāt reģistrējoties EcoEmi mājaslapā. Neskatoties uz to, ka saprāta robežās darām visu iespējamo, lai nodrošinātu pasūtījuma piegādi noteiktajā laikā, dažreiz ir iespējami kavējumi. Ja piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, Jūs tiksiet informēts par piegādes kavēšanos, saņemot informatīvu e-pastu.

Preču atgriešana

Mēs cenšamies apmierināt katra pircēja vēlmes un daram visu, lai preču atgriešanas gadījumi būtu izņēmumi. Ja tomēr Jūs neesat apmierināti ar pirkumu, Jums ir iespēja to apmainīt 14 dienu laikā pēc saņemšanas brīža bez papildus maksas. Mēs pieņemam apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta, nesabojāta, ar visām detaļām.

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". EcoEmi pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta, nesabojāta, ar visām detaļām. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums e-pastā: ecoemi@ecoemi.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu. Jūs varat atgriezt preci, nogādājot to mūsu darbnīcā Rēzeknē, Brīvības 12, vai veikalā “Luipop, Jelgavā, Pasa iela 18, vai arī atgriezt to mums ar pakomāta starpniecību, nosūtot uz jebkuru pakomātu Jelgavā (tālr. +371 29458529) vai arī ar Latvijas Pastu uz adresi: SIA EcoEmi, Pasta iela 18, Jelgava, LV-3001. Sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Ja izvēlaties saņemt atpakaļ naudu par pirkumu - pārskaitījums tiks veikts uz kontu, no kura veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.